Laxå

Marin&Fritids Garanterat största och bredaste utbud av Båtar och Båttillbehör.

Vi besitter ett fem Hektars stort nöjjesfält med möjligheter för dig som letar fritidsprodukt, som: båtar, Motorer,Bilar,Motorcyklar,Tillbehör.

Vi har även en fantastisk verkstad på 1000m2, där du tryggt kan lämna in din båt för service eller montering av motorer,elektronik eller bara konservering.

Givetvis kan vi även vinterförvara din båt.
Öppettider

- Vardagar 9-18
- Lördagar 9-14
- Söndagar 11-15 under säsong

- Telefon: 0584-12222

Välkomna in Önskar
Johnny Med Personal

Kontakta oss

Adress:

Klockartorp (E20)
695 32
Laxå

Telefon:

0584-122 22

Fax:

0584-122 55

E-post:

info@marinfritid.com



Namn:

Johnny Leinonen

Befattning:

VD

E-post:

info@marinfritid.com

Telefon:

0584-122 22

Namn:

Karin Elofsson

Befattning:

Ekonomi

E-post:

ekonomi@marinfritid.com

Telefon:

0584-122 22

Namn:

Simon Johansson

Befattning:

Båt Sälj

E-post:

simon@marinfritid.com

Telefon:

0584-122 22

Namn:

Per Eklind

Befattning:

Mc Sälj/reservdelar

E-post:

per@marinfritid.com

Telefon:

0584-122 22

Namn:

Sanna Strömgren

Befattning:

Reservdelschef/Ekonomi assistent

E-post:

sanna@marinfritid.com

Telefon:

0584-122 22

Namn:

Anders Gunnarsson

Befattning:

Fiske&Båttillbehör

E-post:

andersg@marinfritid.com

Telefon:

0584-122 22

Namn:

Peter Jansson

Befattning:

Båt sälj

E-post:

peter@marinfritid.com

Telefon:

0584-122 22

Namn:

Abbe

Befattning:

Båt & Underhåll

E-post:

Telefon:

0584-122 22

Namn:

Cornelia

Befattning:

Ekonomi assistent

E-post:

ekonomi@marinfritid.com

Telefon:

0584-122 22

Namn:

Tore

Befattning:

mekaniker

E-post:

Telefon:

0584-122 22

Namn:

Daniel Eriksson

Befattning:

Mc Sälj/reservdelar

E-post:

daniel@marinfritid.com

Telefon:

0584-122 22

Namn:

Robbi

Befattning:

Mekaniker & Underhåll

E-post:

Telefon:

0584-122 22

Namn:

Daniel

Befattning:

Mekaniker & underhåll

E-post:

Telefon:

0584-122 22

Namn:

jasmenko

Befattning:

Mekaniker & underhåll

E-post:

Telefon:

0584-122 22